Mīkstie logi

Mīkstie logi

Laipni lūdzam mīksto logu pasaulē! 

 Mūsu mīkstie logi ir inovatīvs risinājums verandu, lapeņu un citu āra konstrukciju sakārtošanai. Izgatavoti no izturīga poliestera un caurspīdīga PVC vai poliuretāna auduma, tie nodrošina drošu aizsardzību pret elementiem.

Kāpēc tie ir tik ērti? Mīkstie logi ir viegli un kompakti. Atšķirībā no tradicionālajiem dizainiem, tie ir viegli sarullējami, kas ļauj maksimāli palielināt gaisa telpu un radīt atvērtas telpas efektu. Tas ir ideāls risinājums tiem, kas novērtē svaigu gaisu un telpas brīvību. Atkārtoti lietojamie stiprinājumi padara uzstādīšanu un apkopi vienkāršu un ērtu.

 Videi draudzīgums un viegla kopšana padara mūsu mīkstos logus par ideālu izvēli jebkurai sezonai. Vienkārša salvete ar mitru drānu nodrošina ātru un efektīvu tīrīšanu, turklāt ražošanā izmantotie materiāli neizdala kaitīgas vielas.

❌ Neskatoties uz to ērtībām, ir svarīgi atcerēties dažus ierobežojumus. Mīkstie logi nenodrošina pilnīgu skaņas un siltumizolāciju. Tie var būt mazāk izturīgi un pakļauti nodilšanai ekstremālos apstākļos, piemēram, ārkārtējā karstumā vai aukstumā.

Lai aprēķinātu izmaksas un veiktu mīksto logu pasūtījumu, jums jāveic šādas darbības:
1. Izmēriet vietu, kurā plānojat uzstādīt logu.
2. Nofotografējiet telpu un atsūtiet mums uz e-pastu: mm-meistars@inbox.lv.
3. Lai sazinātos ar mums, varat izmantot arī tūlītējos kurjerus: WhatsApp pa tālruni +371-29525252 vai Viber pa tālruni +371-29525252.
4. Ja jums ir nepieciešami mūsu ekspertu mērījumu vai uzstādīšanas pakalpojumi, lūdzu, norādiet to savā pieprasījumā.
5. Mīksto logu izgatavošanas laiks ir no 2 līdz 3 nedēļām.
6. Ražošanas uzsākšanai nepieciešams avansa maksājums 30% no pasūtījuma vērtības.
Mēs esam gatavi jums palīdzēt ar mīksto logu izvēli un izgatavošanu jūsu telpai. Sazinieties ar mums un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!

 

 

Šajā preču grupā nav nevienas preces.